Birlik Oyuncak Cee Ee Ayıcık

Ürün Kodu: HBV00000HDD4G

Marka: Birlik Oyuncak

89.90 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 15 Kasım, 2019 Cuma günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
Ücretsiz Kargo

Birlik Oyuncak Cee Ee Ayıcık

Babycim Ce ee Ayıcık, miniklere en güzel hediye!
Bebeklerin sağlıklı gelişimi için sevgi ve ilgi görmesi çok önemlidir. Bebekler çevresindeki yetişkinlerin tepkileriyle var olduğunu ve sevildiğini hisseder.
Bu ilgi ve sevgiyi göstermenin yolu ise bebeğinizle geçirdiğiniz eğlenceli oyun saatleridir.
İlk oynadığınız oyun olan \"Ce ee\" bebeğinizi eğlendirirken duygusal bağınızı güçlendirir, iletişim becerilerini arttırır aynı zamanda bilişsel ve duygusal gelişimine destek olur. Oyuncu Fil ise bu oyunu bebeğinizle arkadaşlık ederek oynar. Bu oyuna tepkisi aynı zamanda size gelişimi hakkında bilgi verir.
Çünkü bebeklerin çevresindekilere, yetişkinlere ve arkadaşlarına tepki vermemesi sosyal becerilerinde bir sorun olduğunun habercisi olabilir.
Bu oyunun en önemli katkısı ise bebeğinizin nesne sürekliliğini öğrenmesine ve ayrılık kaygısı ile başa çıkmasına yardım etmesidir.
Nesne sürekliliği kazanamamış bebekler bir nesne (ya da anne) görüş alanından çıktığı zaman onun yok olduğunu düşünürler ve kaygılanırlar.
Nesne sürekliliği kazanmış bebekler ise görüş alanından çıkan bu nesnenin (ya da annenin) kaybolmadığını tekrar ortaya çıkacağını bilirler.
Oyuncu Fil ise tüm bu gelişim alanlarında bebeğinizin gelişimine destek olmak için özenle tasarlanmış Türkçe sesli, eğlenceli bir oyun arkadaşıdır.
Söylediği Cümleler:
Haydi biraz oyun oynayalım çok uzakta olamazsın Aaaa Kimmiş bu?
Buldum
Bu oyunda çok iyisin
Nereye gittin?
Cee burdasın
Seninle oynamak çok eğlenceli Merhaba
Çok eğlenceli bu oyun
Yaşasın
Çok zekisin
Bakalım kimmiş bu?
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır